Політика публікації відгуків

Редакційна команда електронної медичної інформаційної система Аптека 9-1-1 щодня обробляє відгуки та запитання від клієнтів і відвідувачів сайту.

Ми дуже раді, що наші відвідувачі діляться з нами думкою про свій досвід взаємодії з ліками, товаром, аптекою або сайтом.

Ми вдячні кожному відгуку, тому що кожен відгук дає нам розуміння того, що ще можна поліпшити або змінити на сайті.

Правила публікації відгуків на сайті apteka911.ua

При перевірці відгуків, цензори сайту керуються певними правилами, недотримання яких з боку користувачів дають підставу до відхилення їх розміщення.

  1. Відгук має стосуватися тільки препарату, товару або аптеки, до якого він прикріплений. 
  2. Не допускається реклама будь-якого характеру у відгуку.
  3. Не допускаються образи, а також висловлювання, що містять нецензурну лексику та дискримінацію в будь-якому її прояві. 
  4. Будь-який прояв політики також не приймаєтсья редакторами до розміщення.

Відгук є особистою суб'єктивною думкою людини, яка його написала. Відгук не є спонуканням до зміни призначення Вашого лікаря, дозування або способу застосування. 

Відгук можна і потрібно використовувати як додаткову інформацію, але ні в якому разі не для самолікування.

Пам'ятайте! Самолікування небезпечно для вашого здоров'я!

Якщо ви є працівником медичної сфери і хочете поділитися з нами досвідом або виправити якусь помилку, доцільніше буде написати нам на корпоративну пошту apteka911@apteka911.com.ua. Наші фахівці опрацюють коментар або відгук, і виправлять помилку або доповнять інформацію на сайті.

Пріоритетними до розміщення або обробці є відгуки від зареєстрованих користувачів. Зареєструватися можна на цій сторінці.

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!