Відмова від відповідальності

Ми намагаємося публікувати достовірні і актуальні матеріали (інструкції до препаратів, опис товарів, статті блогу і новин). Наші досвідчені цензори перевіряють статті для того, щоб розміщувати тільки науково доведені і надійні дані. При цьому ми не можемо дати ніякої гарантії щодо розміщених матеріалів і не несемо відповідальність за подальше використання цих матеріалів клієнтами сайту.

Ніяка інформація, розміщена на нашому сайті не є заміною консультації лікаря. Інструкції, статті, описи несуть лише загальний ознайомлювальний характер або короткий витяг з офіційної інструкції.

Пам'ятайте, що навіть ретельне вивчення інструкції не є приводом замінити візит до лікаря самолікуванням. Вся відповідальність за наслідки лікування без призначення лікаря лежить на Вас. 

При зміні самопочуття, симптомів протікання того чи іншого стану, зверніться до свого лікаря. Не використовуйте інформацію, отриману на нашому сайті або через інше джерело отримання даних для того, щоб прийняти рішення про зміну дозування, лікарського препарату або про скасування лікування. Адміністрація сайту apteka911.ua не несе відповідальності за нецільове використання інформації на сайті

Ми наполегливо рекомендуємо звертатися до лікаря у разі появи питань або сумнівів з приводу будь-яких станів або захворювань. На будь-яке питання, пов'язане з медициною, коректно може відповісти тільки лікар. Тільки думка кваліфікованих лікарів повинна впливати на зміну призначення або дозувань лікарських препаратів.

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!