Стати аптечним закладом-партнером електронної медичної інформаційної системи Аптека 9-1-1

Електронна медична інформаційна система Аптека 9-1-1 надає аптечним закладам-партнерам послуги з розміщення інформації про їх товари на власному сайті та послуги із забезпечення оформлення користувачами замовлень.

З використанням електронної медичної інформаційної системи Аптека 9-1-1 користувачі з усієї України зможуть замовити товар для самовивозу з Вашого аптечного закладу або для адресної доставки.

Наша винагорода: 2% від вартості товару, проданого за допомогою нашої електронної медичної інформаційної системи.

Для того, щоб стати аптечним закладом-партнером, необхідно пройти реєстрацію у електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1 за посиланням.

Шляхом здійснення реєстрації аптечного закладу у електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1 Ви автоматично приєднуєтесь до Публічного договору (оферти) про надання інформаційних послуг.

Увага! Реєстрація в електронній інформаційній медичній системі Аптека 9-1-1 є автоматичною згодою з умовами Публічного договору (оферти) про надання інформаційних послуг та приєднанням до нього.

Якщо у Вас виникли питання або Ви вже хочете розмістити свій товар на нашому сайті, ми із задоволенням допоможемо і відповімо на всі питання, що Вас цікавлять.

Пишіть на нашу пошту apteka911@apteka911.com.ua, і наші фахівці опрацюють запит максимально швидко.

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!