Угода про умови користування сайтом

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Дана Угода про умови користування сайтом https://apteka911.ua/ (далі – Угода) на якому розміщена електронна медична інформаційна система Аптека 9-1-1, укладається між Користувачем (як визначено нижче) та Товариством з обмеженою відповідальністю «АПТЕКА911.ЮА», код ЄДРПОУ 43631965 (далі – Компанія), далі разом іменуються – Сторони, а окремо – Сторона, і регулює правила і умови використання сайту https://apteka911.ua/.

1.2. Дана Угода стосується Сайту з його мобільними версіями, додатками та іншими програмами / програмним забезпеченням.

1.3. Угода викладена в стандартній і незмінній для всіх формі.

1.4. Дана Угода є договором приєднання відповідно до статті 634 Цивільного кодексу України. Використання Сайту (як визначено нижче) будь-яким способом підтверджує ознайомлення та згоду Користувача з усіма умовами цієї Угоди, а також підтверджує приєднання Користувача до цієї Угоди повністю і беззаперечно.

1.5. Використовувати Сайт дозволено тільки особі, яка прийняла всі умови цієї Угоди, а також умови Політики конфіденційності, які розміщені на Сайті і є невід'ємною частиною даної Угоди.

1.6. Якщо Ви як Користувач не згодні зі змістом цієї Угоди, окремих її частин або положень, просимо Вас залишити Сайт. Якщо Ви все ж продовжите використовувати Сайт – це буде свідчити про Вашу згоду з даними умовами повністю і про Ваше приєднання до цієї Угоди.

1.7. Ця Угода не створює між Користувачем та Компанією ніяких агентських, партнерських або трудових відносин.

1.8. Послуги, що надаються Компанією та / або Партнерами, призначені тільки для Користувачів Сайту на території України.

2. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

2.1. Інформаційні матеріали – це інформація, поширена Партнерами або в їх інтересах і / або Компанією на Сайті. Такою інформацією є інформація про Продукцію, довідкова інформація про аптеки та / або аптечні мережі України, рекламні матеріали і будь-яка інша інформація, поширена на Сайті.

2.2. Компанія або Ми – Товариство з обмеженою відповідальністю «АПТЕКА911.ЮА», код ЄДРПОУ 43631965.

2.3. Електронна медична інформаційна система (МІС) - інформаційно-телекомунікаційна система, яка, зокрема, забезпечує формування та обробку  замовлень покупців (Користувачів) щодо товарів продавців (Аптечних закладів-партнерів). МІС, зокрема, надає Користувачеві можливість отримувати дистанційний (через мережу Інтернет) доступ до інформації про Продукцію Аптечних закладів-партнерів, дистанційно (через мережу Інтернет) замовляти Продукцію та оплачувати її безпосередньо Аптечному закладу-партнеру МІС, у якого придбається Продукція.

МІС не здійснює продаж чи доставку Продукції, а лише допомагає комунікувати Користувачам та Аптечним закладам-партнерам щодо формування, оформлення та виконання замовлень.

2.4. Аптечні заклади-партнери (Партнери) – аптечні заклади, що успішно пройшли реєстрацію у системі МІС (через процедуру, описану у розділі “Стати аптечним закладом-партнером електронної медичної інформаційної системи Аптека 9-1-1»), отримали ліцензію на здійснення господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами та/або ліцензію на розширення господарської діяльності з електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами, та внесені до Переліку суб’єктів господарювання, що мають право на здійснення електронної роздрібної торгівлі, який ведеться у порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я України. Партнерам надається право обмеженого доступу до Сайту з метою поширення та надання інформації про їх послуги і / або Продукцію, а також отримання заявок на бронювання або замовлення Продукції від користувачів.

2.5. Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути ідентифікована.

2.6. Користувач або Ви – фізична особа або юридична особа, зареєстрована на Сайті, або особа, яка хоча б один раз відвідала Сайт, в тому числі без реєстрації. За замовчуванням Користувачем є саме фізична особа, якщо прямо не зазначено про інше. Юридична особа може здійснити замовлення Продукції через Сайт обравши опцію: Оплата від юридичної особи – безготівковий розрахунок.

2.7. Продукція – будь-які вироби (товари), роботи або послуги, які виготовляються, виконуються чи пропонуються Партнерами для потреб Користувача за допомогою Сайту як МІС.

2.8. Сайт – веб-сайт https://apteka911.ua/, адміністратором якого є Компанія, включаючи його мобільні версії і додатки.

2.9. Згода – будь-яке добровільне, конкретне, інформоване і однозначне волевиявлення Користувача, вчинене шляхом оформлення заяви або проявом чітких позитивних дій для підтвердження згоди (дозволу) на обробку Компанією персональних даних Користувача.

2.10. Сookie – фрагмент даних у формі одного або декількох файлів, згенерований Сайтом, спрямований веб-браузеру, який зберігається на пристрої Користувача. Під Cookie треба також розуміти будь-які подібні технології, такі як піксельні теги, веб-маяки та порожні GIF-файли (додані на Сайті).

3. ПРЕДМЕТ УГОДИ

3.1. Компанія згідно з цією Угодою надає Користувачеві наступні можливості (далі – Послуги):

 • Можливість отримання дистанційного (через мережу Інтернет) доступу до інформації про Продукцію, Партнерів;
 • Можливість дистанційно (через мережу Інтернет) бронювати Продукцію і отримувати у зв'язку з цим інформацію;
 • Можливість дистанційно (через інтернет) замовляти і оплачувати Продукцію Партнеру, у якого придбається Продукція, традиційним способом (не через мережу Інтернет), а також та через мережу Інтернет;
 • Можливість доступу до послуги консультації по телефону або в месенджері jivo про наявність Продукції і до послуги бронювання та замовлення Продукції по телефону, або в месенджері jivo консультантом;
 • Можливість доступу до послуги консультації лікаря по телефону і можливість отримати інформацію про таку послугу.

3.2. Користувач поінформований відповідно до цієї Угоди, що доступ до інформації про Продукцію та інформації про Партнерів надаються Партнерами на підставі укладених договорів про надання інформаційних послуг, укладених між Компанією та Аптечними закладами-партнерами, і успішної реєстрації Аптечними закладами-партнерами у системі МІС. Відповідальність за Інформаційні матеріали Партнерів, зокрема за інформацію про Продукцію в контексті ст. 15 ч. 1 Закону України «Про захист прав споживачів», в повному обсязі покладається на Партнерів.

3.3. Сторони розуміють і усвідомлюють, що Сайт є електронною медичною інформаційною системою, спеціально створеною, окрім іншого, для здійснення Користувачами пошуку інформації про Продукцію, яка реалізується Партнерами. Фактична угода купівлі-продажу Продукції укладається безпосередньо між  Партнерами і Користувачами. Партнери залишають за собою право встановлення власних умов доступу до інформації, послуг, умов продажу своєї Продукції і т.д.

3.4. Користувач розуміє, що йому дозволяється отримувати Послуги тільки для особистого некомерційного використання і за умови збереження Користувачем всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Користувачеві забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

4. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

4.1. Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

4.2. В результаті реєстрації Користувач отримує логін і пароль, за збереження яких він несе відповідальність. Користувач також несе відповідальність за всі дії під його логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов'язується повідомити нам про це.

4.3. Користувач погоджується, що він буде використовувати тільки один обліковий запис Користувача.

4.4. Користувач підтверджує, що він  є повністю правоздатним та дієздатним для виконання умов, зазначений в цій Угоді. Сайт не призначений для використання користувачами молодше 14 років.

4.5. Користувач погоджується з тим, що реєстрація на Сайті з використанням завідомо недостовірної інформації є порушенням умов цієї Угоди.

4.6. Якщо Користувач надасть недостовірну інформацію при реєстрації на Сайті, або якщо Користувач не здатний дотримуватися Угоди або будь-яких інших додаткових умов, Компанія має право призупинити або видалити обліковий запис такого Користувача і припинити надання йому Послуг. У разі видалення Компанією облікового запису Користувача з причин порушення Користувачем цієї Угоди, Компанія не зобов'язана надавати ніяких додаткових пояснень та / або роз'яснень такому Користувачеві.

4.7. Користувач повинен негайно повідомити Компанії про будь-яке порушення безпеки або несанкціоноване використання власного облікового запису Користувача третіми особами.

5. ЗАБОРОНЕНІ НА САЙТІ ДІЇ

5.1. Користувачеві забороняється:

 • Надавати недостовірну інформацію про себе при реєстрації, реєструватися на Сайті як інша особа, використовувати реєстраційні дані іншої людини, передавати реєстраційні дані іншим особам;
 • Намагатися будь-яким способом, в тому числі шляхом підбору пароля, злому або інших дій, отримати доступ до чужих логінів і паролів;
 • Здійснювати спроби обійти будь-які захисні технологічні перешкоди, пов'язані з використанням Сайту;
 • Намагатися отримати несанкціонований доступ до будь-якої частини або функції Сайту або будь-яких інших систем або мереж, підключених до Сайту або до будь-якого сервера Компанії, або до будь-якої з послуг, пропонованих на Сайті, шляхом злому або будь-якими іншими незаконними способами;
 • Намагатися сканувати або тестувати вразливість Сайту або будь-якої мережі, підключеної до Сайту;
 • Вчиняти будь-які дії, які створюють надлишкове або непропорційно велике навантаження на інфраструктуру Сайту;
 • Використовувати будь-які пристрої, програмне забезпечення або процедури для втручання або спроби втручання в повноцінну роботу Сайту;
 • Розміщувати інформацію і об'єкти, які можуть порушувати права і законні інтереси третіх осіб, чинне законодавство, а також інформацію, яка містить погрози, дискредитує, ображає, принижує честь і гідність чи ділову репутацію або порушує недоторканність приватного життя користувачів, Компанії або Партнерів;
 • Використовувати Сайт для інших цілей, не передбачених цією Угодою.

6. ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ І ФАЙЛІВ COOKIE

6.1. Компанія здійснює обробку Персональних даних, наданих Вами при роботі з Сайтом (зокрема, при реєстрації, оформленні замовлення без реєстрації, залишення відгуку або зворотного зв'язку). Компанія здійснює обробку Персональних даних відповідно до Згоди на обробку, надану Вами при реєстрації, оформленні замовлення, і Політики конфіденційності.

6.2. Компанія також збирає файли Сookie, щоб зробити відвідування Сайту зручнішим, відстежувати відвідування Сайту і покращувати сервіс. Збір і використання файлів Сookie регулюється Політикою конфіденційності, яка є невід’ємною частиною даної Угоди.

7. ДОЗВІЛ КОНТАКТУВАТИ

7.1. Надаючи Компанії свою адресу електронної пошти і номер телефону на Сайті, Користувач дає згоду на використання:

 • електронної пошти для відправки йому сервісних, юридичних, інформаційних та рекламних повідомлень;
 • номера телефону для здійснення дзвінків (в тому числі, автоматично набраних і / або попередньо записаних) від Компанії і / або Партнерів;
 • номера телефону для відправки SMS, Viber-повідомлень або інших текстових повідомлень.

7.2. Користувач може відмовитися від отримання інформаційних та рекламних повідомлень.

8. РЕКЛАМА

8.1. Користувач розуміє, що інформація про Продукцію і інформація про Партнерів, яка надана Компанією та / або Партнерами, не є рекламою або рекламними матеріалами. Отримуючи інформацію про Продукцію, Користувач набуває статусу споживача і дає згоду на отримання дистанційного доступу до інформації про Продукцію в розумінні ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

8.2. Інформаційні матеріали, поширені на Сайті, визнаються рекламою тільки якщо вони ідентифіковані позначкою «Реклама» або «На правах реклами».

9. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

9.1. Матеріали і Послуги Сайту надаються «ЯК Є» без будь-яких гарантій. Компанія не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і Послуг, що надаються на Сайті. Компанія в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і Послуги, що надаються на Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і Послуг на Сайті Компанія не зобов'язується оновлювати їх.

9.2. Компанія не несе відповідальності за достовірність Інформаційних матеріалів, розміщених Партнерами або в їх інтересах за допомогою Сайту як МІС.

9.3. Компанія не гарантує і не несе відповідальності за будь-яку Продукцію або Послуги, які рекламуються або пропонуються Користувачам Партнерами / третіми особами за допомогою Сайту як МІС.

9.4. Компанія не несе відповідальності за можливе зараження комп'ютерного обладнання або іншого майна Користувача вірусами, втрату даних в результаті відвідування Сайту, користування Сайтом і інформацією, скачування Користувачем інформації з сайту.

9.5. Компанія повідомляє, що Сайт може містити посилання на інші веб-сайти або ресурси Партнерів. Компанія не несе відповідальності за такі веб-сайти і ресурси, зокрема, щодо їх доступності, законності, а також повноти та коректності поширених на них інформаційних матеріалів.

9.6. Компанія не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи втрату грошей, зв'язків або репутації, прибутку, інших нематеріальних втрат, будь-які прямі або непрямі збитки) в результаті (прямо чи опосередковано):

 • використання Користувачем Сайту, неможливості Користувача використовувати Сайт або результатів використання цього Сайту;
 • неточності або помилки в послугах;
 • затримок або збоїв в послугах;
 • вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення;
 • пошкодження пристроїв Користувача внаслідок використання будь-яких послуг Сайту;
 • в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов цієї Угоди;
 • несанкціонованого використання облікового запису Користувача третіми особами і т.д. (цей перелік не є вичерпним).

10. РОЗІРВАННЯ УГОДИ. ВИДАЛЕННЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

10.1. Користувач має право розірвати цю Угоду в будь-який момент шляхом самостійного видалення облікового запису Користувача з Сайту або через мобільний додаток. У разі неможливості здійснення такого видалення Користувач може звернутися до Компанії з повідомленням про розірвання цієї Угоди на електронну пошту або на адресу Компанії.

10.2. Видаляючи обліковий запис Користувач також відкликає свою згоду на обробку Персональних даних Користувача Компанією.

10.3. Видалення облікового запису є незворотним. Після видалення, дані про обліковий запис видаляються і не можуть бути відновлені. Також Компанія припиняє обробку та видаляє Персональні дані Користувача.

10.4. При видаленні облікового запису будуть видалені наступні дані про Користувача:

 • ПІБ;
 • Стать;
 • Дата народження;
 • Адреса;
 • E-mail;
 • Мобільний телефон;
 • Дані про соціальні мережі (якщо обліковий запис був прив’язаний до соціальних мереж);
 • Інформація про замовлення;
 • Інформація у списку обраних.

10.5. Якщо Користувач прив’язав свій обліковий запис до карток постійного клієнта, інформація про обліковий запис, прив’язаний до таких карток, також буде видалена.

10.6. Видалення облікового запису можливе, якщо на момент видалення у Користувача відсутні невиконані замовлення. В іншому випадку, перед видаленням облікового запису Користувачеві необхідно зачекати на виконання замовлення або скасувати замовлення.

10.7. Для дотримання Компанією вимог законодавства України Компанія може зберігати деякі дані про Користувача.

11. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

11.1. Користувач визнає, що Компанія може час від часу змінювати, модифікувати, доповнювати або видаляти чи іншим чином оновлювати цю Угоду на свій розсуд без додаткового повідомлення про це Користувача. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після внесення змін, модифікацій, доповнень або виконання вилучень, то автоматично берете на себе юридичне зобов'язання дотримуватися оновлених умов Угоди.

11.2. Користувачі проінформовані, що Компанія в будь-який час, без попереднього повідомлення залишає за собою право:

 • (i) змінити, призупинити або припинити роботу або доступ до Сайту, або будь-якої частини Сайту, за будь-якої причини;
 • (ii) змінити Сайт або будь-яку частину Сайту, а також будь-які умови його використання;
 • (Iii) перервати роботу Сайту або його частини на необхідний термін для виконання поточного або позачергового обслуговування, виправлення помилок і змін.

11.3. Компанія володіє правом в будь-який момент в односторонньому порядку розірвати цю Угоду і / або припинити діяльність Сайту. Компанія володіє правом в односторонньому порядку розірвати Договір без настання яких-небудь наслідків.

11.4. Користувач має право розірвати цю Угоду в будь-який момент шляхом самостійного видалення облікового запису Користувача з Сайту. У разі неможливості здійснення такого видалення Користувач може звернутися до Компанії з повідомленням про розірвання цієї Угоди на електронну пошту або на адресу Компанії.

11.5. Якщо у Користувача є будь-які питання або скарги щодо дотримання Компанією або Партнерами умов цієї Угоди, або Користувач хоче надати будь-які рекомендації або коментарі, він може направити лист на електронну пошту або на адресу Компанії.

11.6. Контактні дані Компанії: 61038, Харківська область, місто Харків, в'їзд Білостоцький, будинок 3, тел.: +38 (057) 725 00 49, e-mail: apteka911@apteka911.com.ua.

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!