Залишити відгук

Відгуки клієнтів про наш сайт

Будь ласка, повідомте нам свої враження, для нас це дуже важливо.

Залишити відгук

Андрій 30 листопада 2022
Доброго дня! Це було моє перше замовлення в цій аптеці, маю надію неостаннє! Сказати що я вражений, це майже нічого не сказати! Заказ мій прийняли в обробку, не передзовонювали, і через 2 доби забрав на відділенні Нової пошти! Якістю і швидкістю обслуговування приємно вражений! Ціни актуальні і доступні на сайті!
Заказ мій повністю виконано! Рекомендую цю аптеку усім як хто бажає якісний і швидкий сервіс!!!
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Андрій. Дякуємо Вам, що Ви не пошкодували часу написати нам! Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров'я
Олена 28 листопада 2022
Доброго дня! Дякую за гарний сайт, дуже зручний, відразу розумієшь, що є і коли чекати доставку. Молодці!
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Олена. Дякуємо за відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Михайлик Інна 27 листопада 2022
Це вже ювілейне 25 замовлення в цій аптеці. Як завжди все на найвищому рівні: швидкість оформлення замовлення, пакування, терміни доставки, знижечка -3%, приємне спілкування із сімейним лікарем, бо саме за порадами фахівців 911 ми змогли покращити своє здоров'я. Зауважу, що тут також безпечно замовляти по передоплати, бо максимальна сума мого замовлення становила трішки більше 9500грн. Саме ця аптека з помірними цінами завжди поруч. Особливо радує можливість доставки укрпоштою або Новою поштою. Любі мої працівники 911, шалені бджілки в цій нелегкій праці, особливо цінній такий непростий час для нашої країни, щиро вдячна Вам за той неоціненний внесок, який Ви робите, за те, що завжди готові відгукнутися та допомогти, що не робите накрутку на препаратах! Хочу без сумніву похвалитися, що саме Ви допомагали боротися з онкологією тата за весь період його лікування, з хворобами і постковідами моїми та рідних, саме ви радили які препарати варто приймати і зачасту прийом до лікаря просто ставав зайвим, бо у вас чудові фахівці! Дуже-дуже дякую! Міцного здоров'я усім працівникам вашого колективу, мирного неба та перемоги нашій країні! Саме зв такими людьми, які працюють у вас в компанії, майбутнє України! З любов'ю і вдячністю в кожному рядочку! ❤
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Інна. Дякуємо Вам, що Ви не пошкодували часу написати нам! Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров'я
Марічка 23 листопада 2022
Дуже вдячна Вашій мережі за роботу!!! Завжди необхідні ліки є в наявності, зручна оплата на сайті, безкоштовна і своєчасна доставка. Дякую!!! Ви найкращі!!!
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Марічка. Дякуємо за відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Людмила 21 листопада 2022
Хочу висловити подяку сімейному лікарю терапевту Турумкуловій І.М. Професійна консультація. Була приємно вражена. Тепер знаю куди звертатися при нагоді) Всього Вам найкращого. І величезна подяка
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Людмила. Дякуємо Вам, що Ви не пошкодували часу написати нам! Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Сніжана 19 листопада 2022
Раніше купувала ліки тільки в аптеках в своєму місті.Знайомі порадили скористатися Вашим сайтом. Спробувала оформити доставку поштою.Я приємно вражена!!!!. Сайт простий у користуванні, все чітко і зрозуміло. Ціни дуже тішать, а головне швидка та своєчасна доставка!!! Тепер буду користуватися тільки Вашим сайтом і всім буду його радити😉 Миру на всім!!!!Дякую Вам за Вашу роботу!!! Ви найкращі!!!
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Сніжана. Дякуємо за відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Таміла 17 листопада 2022
Дуже вражена професіоналізмом та відзивчивістю співробітника Анни, аптеки на Ольжича 8. Обов'язково звернуся в дану аптеку знову та порекомендую знайомим.
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Таміла. Дякуємо Вам, що Ви не пошкодували часу написати нам! Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Anna 17 листопада 2022
Дуже дякую за оперативність! Замовила краплі для очей пізно увечері новою поштою, наступного дня в обід вони вже прибули у відділення!
Аптека 9-1-1
Доброго дня. Дякуємо за відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Олена 13 листопада 2022
Хочу выразить глубокую благодарность Ирине Турумкуловой за очень содержательную и высокопрофессиональную медицинскую консультацию.
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Олена. Дякуємо за відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Емельянова Татьяна 8 листопада 2022
Хотіла б подякувати всій команді АПТЕКА 911!!!
Дякую Вам за Вашу роботу, якісне обслуговування та оперативність!
Аптека 9-1-1
Доброго дня. Дякуємо Вам, що Ви не пошкодували часу написати нам! Бажаємо Вам міцного здоров'я!

УВАГА! Увага! Ціни актуальні лише при оформленні замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари при купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!