Залишити відгук

Відгуки клієнтів про наш сайт

Будь ласка, повідомте нам свої враження, для нас це дуже важливо.

Залишити відгук

Ксенія 7 серпня 2022
Як завжди швидко відпрацювали та відправили замовлення! Але цього разу я не дуже задоволена терміном придатності дитячих засобів. Крем та засіб для купання виготовленні на початку 2020 року в дійсні до 2023,тобто з дати виготовлення вже пройшло більше двух років. Ми не встигнемо використати засоби,так як купували заздалегідь!
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Ксенія. Дякуємо за Ваш відгук. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Ольга 6 серпня 2022
Прийшло все добре, дякую.
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Ольга. Дякуємо за Ваш відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Ірина 6 серпня 2022
Дуже дякую вас за вашу працю. Швидка обробка замовлення і дуже швидка доставка. Ви молоді, так тримати. Буду робити замовлення тільки у вас. Ще раз дякую. Миру всім нам.
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Ірина. Дякуємо за Ваш відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Ірина 3 серпня 2022
Добрий день.
Замовлення # 60602545:
Урікаберрі-капсули 30шт-255,85 грн. Оплачено.
Доставлено лише 1 блістер (10 капсул).
Прошу надати пояснення. Виглядає як шахрайство.
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Ірино! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для вирішення даного питання. Приносимо Вам вибачення за доставлені незручності. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Ксенія 3 серпня 2022
Дуже дякую за Вашу працю,за те що швидко обробляєте замовлення та надсилаєте! Дуже зручний чат-бот у Вайбері де можна швидко отримати консультацію! Дитяча суміш та ліки прибули в гарному стані та з добрим терміном придатності! Дякую!)
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Ксенія. Дякуємо за Ваш відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Світлана 2 серпня 2022
Щиро вдячна за крем та чудову взаємодію!🙂 Швидко отримала, надіюсь на гарний результат!😉🤗 Ще цікавить такий самий лише нічний)
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Світлана. Дякуємо за Ваш відгук. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Марія Іванівна 2 серпня 2022
Добрий день! Замовляю ліки тільки через Ваш сайт. Зручне користування сайтом, завжди широкий асортимент та приємні ціни! Всім рекомендую!!!!!
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Марія Іванівна. Дякуємо за Ваш відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Вікторія 29 липня 2022
На сайті замовляла не перщій раз і як завжди дуже привітні і компетентні продавці та оператори! Мені сусідка порадила Ергоферон, щоб швидко прибрати нежить і біль у горлі, та не брати лікарняний, бо в нас з цим тяжко на роботі. Я замовила і дівчатка з аптеки щей без черги видали замовлення.Дякую Вам всим за таку цінну роботу у нелегкий для нас час!
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Вікторія. Дякуємо Вам, що Ви не пошкодували часу написати нам! Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Анна 28 липня 2022
Доброго дня. Не одноразово замовляю на сайті ліки. Дуже вдячна за оперативність та відповідальне відношення до замовлень. Завжди отримую все згідно замовлення. Дякую усім працівникам сайту.
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Анна. Дякуємо за Ваш відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Николай 26 липня 2022
Добрый день. Заказываю не первый год и всё было идеально до сегодняшнего дня. Посылка пришла быстро, получил на почте и оплатив посылку не проверял её. Но когда дома вскрыли: заместо трёх упоковок "эндокринола" лежала одна и два чека об уплате трёх упаковок! Номер заказа: 60303724.
Аптека 9-1-1
Доброго дня! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для вирішення даного питання. Приносимо Вам вибачення за доставлені незручності. Бажаємо Вам міцного здоров'я!

УВАГА! Увага! Ціни актуальні лише при оформленні замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари при купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!