Залишити відгук

Відгуки клієнтів про наш сайт

Будь ласка, повідомте нам свої враження, для нас це дуже важливо.

Залишити відгук

Валентина 20 березня 2023
Фармацевт була ввічливою, допомогла підібрати ліки, бо я частково забула назву. А це на разі багато вартує, повага до старих людей і витримка фармацевта. Дякую
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Валентина. Дякуємо за відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Олена 17 березня 2023
Тільки що купила в аптеці 49 міста Дніпра таблетки РЕНІ м'ятні за 196,40 грн. Прийшла до дому зайшла на сайт,а там ціна на ці таблетки продаються по акції за 175,03 грн. І як це зрозуміти ?!
Номер чека 5356
Аптека 9-1-1
Вітаємо, Олена! Ціни на сайті актуальні лише при оформленні замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари при купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті! Ціноутворення в аптечній мережі є динамічним процесом і безпосередньо залежить від закупівельної ціни на конкретну партію товару. Дякуємо за відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Валентина 17 березня 2023
Доброго дня. Не вдається оформити замовлення для міжнародної доставки. Пише лише самовивіз. Як можна здійснити дане замовлення?
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Валентина! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для консультації. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Крикунова 14 березня 2023
Замовила ліки на магазин у місті Сміла, Черкаської області. Замовляла таблетки Лізак 2 пластинки, в аптеці дали тільки одну, шкода що помітили це лише вдома... Заплатили за дві , а отримали одну. Повернутися в аптеку не має можливості, так як не місцеві. Дуже не приємно!!!
Аптека 9-1-1
Доброго дня! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для вирішення даного питання. Приносимо Вам вибачення за доставлені незручності. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Микола 13 березня 2023
Дуже шкода що дізнався про цей сайт та такий мощний сервіс та запізно, лише у 2023 році. Якби це зробив раніше - дуже значно зекономив грошей, часу та нервів. Хлопці та дівчата за цим сервісом - ви надзвичайно круті. Це дуже дуже сильно, складно, та юзер френдлі. Так тримати! Дякую за просто велетенський обсяг роботи.
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Микола. Дякуємо Вам, що Ви не пошкодували часу написати нам! Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров'я.
Марина 13 березня 2023
Дякую за оперативне вирішення проблеми з невдалою доставкою товару) я приємно вражена таким відношенням до покупців.
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Марина. Дякуємо Вам, що Ви не пошкодували часу написати нам! Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров'я.
Марина 13 березня 2023
На жаль, обидва флакони меновазину були розбиті... мабуть, надпис на коробці "обережно, крихке" не допоміг(((
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Марина! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для вирішення даного питання. Приносимо Вам вибачення за доставлені незручності. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Олександр 8 березня 2023
Дякую Вам за чудовий сервіс. Все як завжди швидко надійно і якісно. Ну і знову ж - Фармація Полтави - ви найкращі❤️🇺🇦
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Олександр. Дякуємо за відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Єлизавета 7 березня 2023
Дякую, все отримали швидко.
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Єлизавета. Дякуємо за відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Олександр 5 березня 2023
Безмежно дякую Вам за чудовий сервіс! Фармація Полтави - як завжди найкращі❤️🇺🇦
Аптека 9-1-1
Доброго дня, Олександр. Дякуємо за відгук, бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!

УВАГА! Увага! Ціни актуальні лише при оформленні замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари при купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!