Доставка

Доступні способи доставки залежать від конкретного товару і його доступності у Вашому регіоні. Отже, Ви завжди зможете дізнатися доступні способи доставки в картці товару.

Способи доставки

Тип Термін Умови Вартість
Самовивіз з аптеки 3 хвилини Оплата в аптеці, або на сайті Безкоштовно
Нова пошта 2-3 робочих дні Оплата на сайті, або при отриманні

відділення / поштомат - 55 грн.
до дверей - 80 грн.

Укрпошта 2-3 робочих дні Оплата на сайті, або при отриманні Безкоштовно
Кур'єр (перелік регіонів нижче) від 2 годин Оплата лише готівкою при отриманні Безкоштовно*
Міжнародна доставка 7-14 днів За передплатою

Посилки до 2 кг
Посилки до 5 кг

Перед створенням замовлення ознайомтеся з типовими умовами ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ.

Самовивіз із аптеки

Забирайте замовлення вже через 3 хвилини після його оформлення в будь-якому аптечному закладі-партнері, який є на сайті. Просто назвіть провізору номер замовлення.

Усі замовлення бронюються на 24 години. У повідомленні Ви також отримаєте термін закінчення резерву та інформацію про точку самовивозу (адреса, режим роботи).

Зверніть увагу на режим роботи аптечного закладу-партнера. Мапа аптек відображає реальну ситуацію відкритих аптек у режимі реального часу. Наполегливо радимо перед походом в аптеку перевірити, відкрита аптека зараз, чи ні.

Нова пошта

Вартість:

  • У відділення / поштомат - 55 грн.
  • До дверей - 80 грн.

Плюс 20 грн. за післяплату з оплатою при отриманні.

За умовами перевізника, у разі замовлення товарів накладеним платежем на суму від 5 000 грн., отримувачу відправлення необхідно мати з собою орігинал паспорта. Більш детально з умовами отримання відправлень можна ознайомитись за посиланням.

Укрпошта

Вартість: Безкоштовно.

За умовами перевізника, у разі замовлення товарів накладеним платежем на суму від 5 000 грн., отримувачу відправлення необхідно мати з собою, окрім оригіналу паспорта, його ксерокопію. Більш детально з умовами отримання відправлень можна ознайомитись за посиланням.

Кур'єр

Вартість – безкоштовно у вказаний час, або терміново за 2 години – від 59 грн.

Увага! Оплата лише готівкою при отриманні.

Перелік регіонів: Бердичів, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Вишгород, Вишневе, Вінниця, Дніпро, Дрогобич, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Кам'янець-Подільський, Кам'янське, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Мукачево, Одеса, Полтава, Рівне, с. Софіївська Борщагівка (Києво-Святошинський район), Сміла, смт Слобожанське (Дніпровський район), Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Міжнародна доставка

Міжнародна доставка провадиться перевізником «Укрпошта». Умови доставки за кордон.

Залишилися питання?

Ми із задоволенням відповімо Вам в режимі 24/7:

telegram Viber По телефону (CallBack)

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!