Гарантія якості

Про організацію контролю якості лікарських препаратів

Наразі на фармацевтичному ринку постійно оновлюється асортимент лікарських препаратів. Одним з наших головних завдань є підвищення якості лікарської допомоги населенню.

Вся наявна продукція, яку Ви можете придбати у наших аптечних закладів-партнерів з використанням електронної медичної інформаційної системи Аптека 9-1-1 сертифікована і має супровідну документацію на відповідність вимогам державних органів контролю якості. Терміни, а також умови зберігання та реалізації товару суворо дотримуються. Покупцеві обов'язково надається касовий чек.

Ми співпрацюємо з найбільшими перевіреними дистриб'юторами та виробниками. Це гарантує поставку виключно високоякісних і справжніх лікарських препаратів.

Потрійний контроль якості

Аптечні заклади-партнери, що зареєстровані у нашій електронній медичній інформаційній системі, здійснюють трьохрівневу перевірку всіх товарів:

  1. При надходженні ліків на розподільчий склад.
  2. При виході зі складу.
  3. При прийомі кваліфікованими фахівцями безпосередньо в аптечному закладі-партнері.

Кожен аптечний заклад-партнер може на прохання покупця надати інформацію про джерело надходження будь-яких ліків, а також всі документи, що підтверджують їхню якість і справжність.

Гарантія справжності

Наші партнери гарантують 100% справжність і якість всіх лікарських препаратів та виробів медичного призначення

Для нас та наших аптечних закладів-партнерів важливою є репутація, тому  ми робимо все, щоб сформувати і зберегти імідж надійних партнерів.

Наш таємний покупець стежить за тим, щоб провізори аптечних закладів-партнерів надавали тільки професійну допомогу і надавали сертифікати якості.

Залишилися питання?

Ми із задоволенням відповімо Вам в режимі 24/7:

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!