Оплата

Оплата карткою онлайн

Електронна медична інформаційна система Аптека 9-1-1 не здійснює продаж товарів та не приймає оплату за замовлення. Ми допомагаємо покупцям знайти необхідні ліки та оформити замовлення, а аптекам-партнерам отримати таке замовлення. При обранні опції оплати карткою онлайн Ви оплачуєте своє замовлення безпосередньо на рахунок аптечного закладу, який продає Вам товари з Вашого замовлення.

Переваги онлайн оплати:

  • безпечність;
  • відсутність комісій;
  • не потрібно витрачати час на похід в банкомат.

Для вибору оплати товару за допомогою банківської карти на відповідній сторінці в способах оплати необхідно обрати «Оплата на сайті, LiqPay (Visa, MasterCard)».

Оплата відбувається через АТ КБ «ПРИВАТБАНК» з використанням випущених в Україні банківських карт наступних платіжних систем:

     

Для оплати (введення реквізитів Вашої картки) Ви будете перенаправлені на платіжний шлюз LiqPay. З'єднання з платіжним шлюзом і передача інформації здійснюється в захищеному режимі з використанням протоколу шифрування SSL. У разі, якщо Ваш банк підтримує технологію безпечного проведення інтернет-платежів Verified By Visa, MasterCard SecureCode, для проведення платежу також може знадобитися введення спеціального пароля.

Наш сайт підтримує 256-бітове шифрування. Конфіденційність персональної інформації, що повідомляється, забезпечується АТ КБ «ПРИВАТБАНК». Введена інформація не буде надана третім особам за винятком випадків, передбачених законодавством України. Проведення платежів за банківськими картками здійснюється в суворій відповідності до вимог платіжних систем Visa Int., MasterCard Europe Sprl.

У разі скасування замовлення, повернення коштів на банківський рахунок зазвичай відбувається протягом 2-3 робочих днів, але іноді повернення може тривати до 30 днів. Термін залежить від банку, який видав вашу банківську карту.

Якщо був здійснений помилковий платіж або скасування замовлення, будь ласка, зверніться до оператора телефонної служби за номером 0 800 505 911.

Оплата в аптеці при отриманні

Оплата замовлення здійснюється безпосередньо провізору в аптеці партнера при отриманні замовлення. Разом з товаром покупець отримує розрахунковий документ та примірник замовлення.

Копії сертифікатів і ліцензій надаються за попереднім запитом.

Щоб оплатити замовлення при отриманні, при оформленні замовлення виберіть спосіб оплати «Оплата в аптеці готівкою або карткою».

Оплата картою онлайн недоступна для способу доставки «Кур'єр (Київ та Харків)».

Оплата при отриманні

Оплата замовлення і доставки здійснюється безпосередньо кур’єру або касиру в аптеці партнера при отриманні замовлення. Разом з товаром покупець отримує розрахунковий документ та примірник замовлення.

Копії сертифікатів і ліцензій надаються за попереднім запитом.

Щоб оплатити замовлення при отриманні, при оформленні замовлення виберіть спосіб оплати «Оплатити в Аптечному закладі-партнері (без комісії)» (для самовивозу), або «Накладений платіж» (для доставки).

Оплата промокодом

Ви можете оплатити частину замовлення, або все замовлення за допомогою промокодом.

Для оплати промокодом при виборі способу оплати натисніть на кнопку "Промокод" і введіть його у відповідному полі. Вартість замовлення буде перерахована автоматично.

Залишилися питання?

Ми із задоволенням відповімо Вам в режимі 24/7:

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!