Подорога Оксана Олександрівна

Подорога Оксана Олександрівна

Автор статей з медицини і фармації, редактор

Я за фахом провізор і закінчила Національний Фармацевтичний Університет в 2001 році.

Як зароджується вибір професії?

Витоки любові до фармації ведуть в далеке дитинство. Моя мама лікар.

Коли я була маленькою, вона часто брала мене на чергування в стаціонар. Я бачила повні благання про допомогу очі пацієнтів, які з вдячністю дивляться на лікаря. Я часто хворіла, коли була маленькою дівчинкою. Лежала в ліжку і запам'ятовувала назви ліків і флаконів з сиропами, якими мене лікували.

Одного разу батьки поїхали у відпустку і залишили нас з молодшою ​​сестричкою у бабусі. Вона була старою і нічого не розуміла в медицині.

Вночі я прокинулася і почула, як важко дихала ротом сестричка. Носик був закладений. Я зрозуміла, що вона застудилася. Вранці я помчала в аптеку і попросила провізора продати мені назальні краплі Фармазолін. Назву я запам'ятала з домашньої аптечки. Мені було дванадцять років. Сестричка одужала, а я вирішила пов'язати життя з фармацією. Закінчила школу і поступила вчитися на провізора.

В університеті моїм улюбленим предметом була фармакологія. Я годинами сиділа над книгою і розбиралася в механізмах дії ліків.

Інтерес до написання текстів з'явився на третьому курсі, коли я допомагала викладачеві писати наукову роботу з фармакогнозії.

Потім стрімко промчали роки практики від провізора-інтерна до завідуючої аптеки. Щоденна відповідальність перед колегами та хворими людьми, які приходять в аптеку в надії на допомогу.

Провізор не має права на помилку, а керівник повинен навчити молодого фахівця і допомогти йому в освоєнні нових знань.

У вересні 2020 го року я написала оповідання під назвою «Від долі не втекти» на російському сайті, і він сподобався читачам. У мене не було письменницького досвіду, тільки душевний порив. Народжувалися рядки, які плавно перепліталися в сюжет.

Я зрозуміла, що мені необхідно займатися копірайтингом. Авторські тексти і сторітеллінг? Де цього навчають? Я закінчила курс копірайтингу і сторітеллінга київської школи «Риба» і одночасно приступила до написання першого технічного завдання для сайту аптечної мережі 9-1-1.

І тут мені стали в нагоді знання, отримані на третьому курсі університету. Без розуміння фармакологічної дії лікарських засобів не вийде створити унікальне опис препарату.

Тепер в моєму житті тісно переплелися дві протилежні, але дорогі серцю професійні стежки - фармація та написання текстів.

Я їх шалено люблю і розвиваюся в обох напрямках.

Мої роботи допомагають пацієнтам, лікарям і відвідувачам сайту зрозуміти, як діють медикаменти і при яких хворобах застосовуються. А я частенько заходжу на сайт і згадую, як в голові народжувалися оригінальні ідеї, які втілені в рядках.

Дата створення: 02.08.2021                   Дата оновлення: 14.11.2021

Публікаціі

  • Сторінка:1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!