Аффида Плюс таблетки вкриті оболонкою по 200 мг/500 мг блістер 10 шт

Алкалоїд (Македонія)
Артикул: 687709

Акція!

  • Аффида Плюс табл. в/о 200мг/500мг №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
  • Упаковка / 10 шт.

    124.30 грн.
Ціна актуальна на 15:15 | Придатний до: грудень 2023
Є питання?
Потрібна консультація?

Цілодобова підтримка клієнтів

Telegram Viber
Доставка {{defaultRegion.regionName}}
Оплата
Гарантія
Повернення
Кому можна
Дорослим
Дозволено
Дітям
Протипоказано
Вагітним
протипоказаний в ІІІ триместрі
Годуючим
Дозволено
Алергікам
з обережністю
Діабетикам
Дозволено
Водіям
з обережністю
№5 в категорії «Ібупрофен, комбінації»
Торгівельна назва Аффида
Діючі речовини Ібупрофен, Парацетамол
Кількість діючої речовини: 200 мг + 500 мг
Форма випуску: таблетки для внутрішнього застосування
Кількість в упаковці: 10 таблеток
Первинна упаковка: блістер
Спосіб застосування: Орально
Взаємодія з їжею: Не має значення
Температура зберігання: від 5°C до 30°C
Чутливість до світла: Не чутливий
Ознака: Імпортний
Походження: Хімічний
Ринковий статус: Брендований дженерик
Виробник: АЛКАЛОЇД АД - СКОП'Є
Країна виробництва: Македонія
Заявник: Schonen
Умови відпуску: Без рецепта

Код АТС

M Препарати для лікування захворювань кістково-мʼязової системи

M01 Протизапальні і знеболюючі засоби

M01A Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби

M01AE Похідні пропіонової кислоти

M01AE51 Ібупрофен, комбінації

Аффида Плюс показана для симптоматичного лікування легкого та помірного болю при мігрені, головного болю, болю у спині, менструального болю, зубного болю, ревматичного та м’язового болю, болю при легких формах артриту, ознак застуди та грипу, болю в горлі та гарячки. Цей препарат є особливо придатним для лікування болю, що вимагає сильнішої знеболювальної дії, ніж дія ібупрофену або парацетамолу, застосованих окремо.

Склад

  • діючі речовини: ібупрофен; парацетамол;
  • 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 200 мг ібупрофену та 500 мг парацетамолу;
  • допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, повідон (E 1201), натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна (E 460), кремнію діоксид колоїдний безводний, гліцерол дибегенат; Opadry White AMB II (спирт полівініловий, частково гідролізований; тальк; титану діоксид (Е 171); гліцерол монокаприлокапрат; натрію лаурилсульфат).

Протипоказання

Цей препарат протипоказаний:

  • пацієнтам з відомою індивідуальною гіперчутливістю до ібупрофену, парацетамолу або до будь-якої з допоміжних речовин;
  • • при одночасному застосуванні з іншими препаратами, які містять парацетамол, через підвищений ризик появи серйозних побічних реакцій;
  • пацієнтам з наявністю в анамнезі реакцій гіперчутливості (наприклад бронхоспазму, ангіоневротичного набряку, бронхіальної астми, риніту або кропив’янки) після прийому ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ);
  • пацієнтам, які мають в анамнезі шлунково-кишкову кровотечу або перфорацію, пов’язану з застосуванням НПЗЗ;
  • при виразковій хворобі шлунку та дванадцятипалої кишки/кровотечі в активній формі або рецидивах в анамнезі (два і більше виражених епізоди виразкової хвороби чи кровотечі);
  • пацієнтам з порушенням згортання крові.

Побічні реакції

  • З боку системи крові та лімфатичної системи - дуже рідко розлади системи кровотворення.
  • З боку імунної системи - нечасто реакції гіперчутливості, що включають кропив’янку та свербіж. Дуже рідко - тяжкі реакції гіперчутливості. Симптомами можуть включати набряк обличчя, язика та гортані, задишку, тахікардію, гіпотензію (анафілаксія, ангіоневротичний набряк або тяжкий шок).
  • Психічні розлади - дуже рідко сплутаність свідомості, депресія та галюцинації.
  • З боку нервової системи - нечасто головний біль і запаморочення. Дуже рідко - асептичний менінгіт, парестезія, неврит зорового нерва та сонливість.
  • З боку органів зору - дуже рідко порушення зору.

Спосіб застосування

Тільки для перорального короткотривалого застосування.

Найменшу ефективну дозу слід застосовувати протягом найменшого часу, необхідного для полегшення симптомів.

Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 3 днів, необхідно звернутися до лікаря для уточнення діагнозу та коригування схеми лікування. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально, залежно від перебігу захворювання та стану хворого.

Дорослим застосовувати по 1 таблетці до 3 разів на добу з інтервалом між прийомами не менше 6 годин. Таблетки запивати водою.

Якщо 1 таблетка не усуває симптоми захворювання, слід застосовувати по 2 таблетки на прийом, але не більше 3 разів на добу. Інтервал між прийомами повинен бути не менше 6 годин. Не слід приймати більше 6 таблеток (3000 мг парацетамолу, 1200 мг ібупрофену) протягом 24 годин.

Для мінімізації ймовірності побічних ефектів приймати препарат під час прийому їжі.

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю

Відсутній досвід застосування препарату вагітним жінкам.

Препарат протипоказаний у ІІІ триместрі вагітності.

Ібупрофен та його метаболіти можуть проникати в грудне молоко у дуже низьких концентраціях (0,0008 % від материнської дози). Шкідлива дія на немовлят невідома.

Немає необхідності у припиненні грудного годування під час короткострокової терапії цим препаратом у рекомендованих дозах.

Діти

Не застосовувати дітям (віком до 18 років).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Можливі такі небажані ефекти як запаморочення, сонливість, втома та порушення зору після прийому НПЗЗ. Пацієнти при розвитку таких побічних реакцій не повинні керувати автомобілем або іншими механізмами.

Передозування

Парацетамол.

Ураження печінки можливе у дорослих, які застосували 10 г (що еквівалентно 20 таблеткам) або більше парацетамолу. Застосування 5 г (що еквівалентно 10 таблеткам) або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки, якщо:

  • пацієнт тривалий час отримує лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або препаратами, що індукують ферменти печінки.
  • пацієнт регулярно вживає алкоголь;
  • пацієнт, імовірно, має нестачу глутатіону, наприклад має фіброзно-кістозну дегенерацію, ВІЛ-інфекцію, кахексію або голодує.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Опис товару завірено виробником Алкалоїд.
Дата створення: 07.07.2023       Дата оновлення: 23.09.2023

Зверніть увагу!

Опис препарату Аффида Плюс табл. в/о 200мг/500мг №10 на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Поширені запитання

Скільки коштує Аффида Плюс табл. в/о 200мг/500мг №10?

Ціна Аффида Плюс табл. в/о 200мг/500мг №10 стартує від 124.30 грн. за упаковку.

Чи можна давати ці ліки дітям?

Протипоказано. Детальніше необхідно проконсультуватися з вашим лікарем.

Які умови зберігання у таблеток Аффида (Алкалоїд)?

Згідно з інструкцією температура зберігання Аффида Алкалоїд становить від 5°C до 30°C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Які аналоги у таблеток Аффида №10?

Яка країна виробництва у Аффида (Алкалоїд)?

Країна виробник у Аффида (Алкалоїд) - Македонія.

Динамика цен на "Аффида Плюс табл. в/о 200мг/500мг №10"


Акція!

Аффида Плюс табл. в/о 200мг/500мг №10
Аффида Плюс табл. в/о 200мг/500мг №10
  • Упаковка / 10 шт.

    124.30 грн.

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!