Хелпекс Антиколд Нео Макс порошок для орального розчину з лимонним смаком в саше по 4 г 10 шт

Алпекс фарма (Швейцарія)
Артикул: 219665
  • Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну лимон саше 4г №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
  • Упаковка / 10 шт.

    296.00 грн.
  • саше

    29.60 грн.
Ціна актуальна на 06:15 | Придатний до: липень 2024
Смак:
лимон малина
Є питання?
Потрібна консультація?

Цілодобова підтримка клієнтів

Telegram Viber
Доставка {{defaultRegion.regionName}}
Оплата
Гарантія
Повернення
Кому можна
Дорослим
Дозволено
Дітям
з 12-ти років
Вагітним
Протипоказано
Годуючим
Протипоказано
Алергікам
з обережністю
Діабетикам
з обережністю
Водіям
з обережністю
З алкоголем
Протипоказано
Торгівельна назва Хелпекс
Діючі речовини Левоцетиризин, Парацетамол, Фенілефрин
Форма випуску: порошок для внутрішнього застосування
Кількість в упаковці: 10 саше по 4 г
Первинна упаковка: саше
Спосіб застосування: Орально
Взаємодія з їжею: Не має значення
Температура зберігання: від 5°C до 25°C
Чутливість до світла: Не чутливий
Ознака: Імпортний
Походження: Хімічний
Ринковий статус: Традиційний
Виробник: АЛПЕКС ФАРМА СА
Країна виробництва: Швейцарія
Заявник: MoviHealth
Умови відпуску: Без рецепта

Код АТС

N Препарати для лікування захворювань нервової системи

N02 Болезаспокійливі препарати

N02B Інші анальгетики та антипіретики

N02BE Аніліди

N02BE51 Парацетамол, комбінації без психолептиків

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. парацетамол виявляє знеболювальну, жарознижувальну та слабку протизапальну дію.

Механізм дії парацетамолу пов'язаний із впливом препарату на центр терморегуляції в гіпоталамусі, здатністю інгібувати синтез простагландинів і медіаторів запалення (кініну, серотоніну) і підвищенням порога больової чутливості.

Левоцетиризину дигідрохлорид - це неседативні антигістамінний препарат, активний стабільний метаболіт (R-енантіомер) цетиризина, відноситься до групи конкурентних антагоністів гістаміну. Фармакологічна дія пов'язана з блокуванням Н1-рецепторів. Спорідненість до Н 1-рецепторів у левоцетиризину у 2 рази вище, ніж у цетиризину. Впливає на гістамінзалежну стадію розвитку алергічної реакції, зменшує міграцію еозинофілів, судинну проникність, обмежує вивільнення медіаторів запалення. Попереджає розвиток і пригнічує перебіг алергічних реакцій, виявляє антиексудативну, протисвербіжну, протизапальну дію, не має антихолінергічної і антисеротонінової дії, не проникає в ЦНС.

Левоцетиризин інгібує пізню фазу реакції запалення, індуковану у пацієнтів з хронічною кропив'янкою внутрішньошкірне введення калликреина. Також зменшує вираженість адгезії молекул, таких як ICAM-1 і VCAM-1, які є маркерами алергічного запалення. Завдяки зниженню адгезивности ICAM-1 здійснюється непряме противірусну дію, оскільки підвищується стійкість клітин до риновіруси. Також при застосуванні левоцетиризину знижується рівень вторинної адгезії Staphylococcus aureus і Haemophilus influenzae до епітеліальних клітин носоглотки, інфікованим риновіруси.

Фенілефрину гідрохлорид є відносно селективним α 1 -адреноміметиків. Виявляє слабку вплив на α 2 - і β-адренорецептори. Завдяки судинозвужуючій ефекту фенілефрин зменшує набряк слизової оболонки носа, об'єм назального секрету і покращує носове дихання в зв'язку з полегшенням проходження повітря через ніс. Застосовувати для тимчасового полегшення закладеності носа при застуді, ГРВІ, сінну лихоманку та інших алергічних реакціях.

Фармакокінетика. Парацетамол швидко і майже повністю абсорбується в шлунково-кишковому тракті. T ½ становить 1-4 ч. Рівномірно розподіляється в усіх рідинах організму. Зв'язування з білками плазми крові вариабельно. Виводиться переважно нирками у формі кон'югованих метаболітів.

Левоцетиризину дигідрохлорид - фармакокінетичніпараметри мають лінійну залежність і майже не відрізняються від таких у цетиризину. Швидко всмоктується при прийомі всередину, прийом їжі не впливає на ступінь всмоктування, але знижує його швидкість.

Відсутня інформація про розподіл левоцетиризину в тканинах людини, а також про проникнення його через гематоенцефалічний бар'єр. Обсяг розподілу - 0,4 л/кг. Зв'язування з білками плазми крові - 90%. В організмі метаболізму піддається близько 14% левоцетиризину. З урахуванням низького ступеня метаболізму і відсутність посилення пригнічуючої дії взаємодія левоцетиризину з іншими речовинами (і навпаки) малоймовірна. Екскреція препарату відбувається в основному за рахунок клубочкової фільтрації та активної канальцевої секреції. T ½ становить 7,9 ± 1,9 год, загальний кліренс - 0,63 мл/хв / кг. Чи не накопичується, повністю виводиться з організму за 96 годин. 85,4% дози діючої речовини виводиться в незміненому вигляді з сечею, близько 12,9% - з калом.

У хворих з порушеннями функції нирок (кліренс креатиніну 40 мл/хв) кліренс левоцетиризину знижується, а T ½ збільшується (так, у хворих, які перебувають на гемодіалізі, загальний кліренс знижується на 80%), що вимагає підбору відповідного режиму дозування. При проведенні стандартного 4-годинного гемодіалізу видаляється незначна частина (10%) левоцетиризину. Проникає в грудне молоко.

Фенілефринугідрохлорид - дія настає швидко і триває близько 20 хв. Метаболізується в печінці або в шлунково-кишковому тракті, виводиться нирками.

Показання

Хелпекс антіколд нео / хелпекс антіколд нео макс. лікування симптомів, що виникають при ГРВІ, грипі, алергічний риніт (для зниження підвищеної температури тіла, зменшення риніту, купірування набряку слизової оболонки носа, усунення ломоти в тілі, головний біль, зниження загальної інтоксикації, поліпшення загального самопочуття).

Застосування

Хелпекс антіколд нео / хелпекс антіколд нео макс. порошок розчинити в склянці гарячої води та випити. дози для дорослих і дітей у віці старше 12 років - по 1 саше до 4 разів на добу. інтервали між прийомами повинні бути не менше 4 год. не слід перевищувати рекомендовану дозу. тривалість лікування не повинна перевищувати 7 днів.

Протипоказання

Хелпекс антіколд нео / хелпекс антіколд нео макс. підвищена чутливість до компонентів препарату або до будь-яких похідних піперазину в анамнезі. аг, серцево-судинні захворювання, гіпертиреоз. тяжкі порушення функції печінки та / або нирок, вроджена гіпербілірубінемія; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, тяжка спадкова непереносимість галактози, дефіцит ферменту лактази (β-галактозидази) або порушення засвоєння глюкози та галактози; алкоголізм, захворювання крові (в тому числі виражена анемія, лейкопенія). одночасне застосування з трициклічними антидепресантами; з інгібіторами мао і протягом 2 тижнів після припинення їх застосування.

Вагітність та годування груддю. Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Побічні ефекти

Хелпекс антіколд нео / хелпекс антіколд нео макс.

З боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску, зниження артеріального тиску, тахікардія, посилене серцебиття.

З боку нирок і сечостатевої системи: спазм уретральних каналів і везікальних сфінктерів, дизурія, енурез, затримка сечовипускання.

З боку травної системи: нудота, блювання, сухість у роті, шлунково-кишковий дискомфорт, біль в епігастрії, діарея.

З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів без розвитку жовтяниці.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, висипи (генералізована, еритематозний, кропив'янка), анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у тому числі синдром Стівенса - Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку центральної нервової системи: седативний ефект, сонливість (при перевищенні терапевтичної дози), безсоння, запаморочення, непритомність, млявість, апатія, підвищена стомлюваність, зниження розумової та фізичної працездатності, неспокій, дисфорія, зміна настрою, головний біль, парестезії, судоми, тремор, тик, дисгевзія, дискінезія, дистонія, порушення пам'яті, тривожність, агресивність, депресія, галюцинації, суїцидальні думки.

З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів, фарингіт, риніт.

З боку органу зору: вертиго, порушення акомодації, нечіткість зору, мимовільні рухи очного яблука.

З боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.

З боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, в тому числі гемолітична анемія (синці або кровотечі), сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль у серці).

Загальні порушення: астенія, нездужання, набряк, підвищений апетит, збільшення маси тіла.

У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Особливі вказівки

Хелпекс антіколд нео / хелпекс антіколд нео макс. Не перевищувати рекомендовану дозу. слід уникати одночасного застосування з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол. не застосовувати одночасно з алкоголем. ризик передозування парацетамолу підвищується при алкогольних захворюваннях печінки.

Парацетамол слід з обережністю застосовувати у хворих з порушеннями функції печінки або нирок, перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

Якщо симптоми не зникають, звернутися до лікаря. Якщо головний біль стає постійним, слід звернутися до лікаря.

Необхідно дотримуватися обережності при застосуванні фенілефрину хворим на цукровий діабет та глаукому. Фенілефрин може підвищувати артеріальний тиск, тому необхідно дотримуватися особливої обережності при застосуванні препарату пацієнтам, які отримують антигіпертензивну терапію, а також блокатори β-адренорецепторів.

У пацієнтів з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, мальабсорбцією глюкози-галактози або недостатністю сахарази-ізомальтази протипоказано застосовувати препарат.

Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем, якщо пацієнт застосовує варфарин або подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект.

Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

З обережністю застосовувати у пацієнтів, схильних до затримки сечі (наприклад пошкодження хребта), оскільки цетиризин може підвищити ризик розвитку затримки сечі.

Рекомендовано з обережністю призначати пацієнтам з ризиком виникнення судом.

Антигістамінні препарати пригнічують шкірну алергічну пробу, тому перед її проведенням прийом препарату необхідно припинити за 3 дні до дослідження (період виведення).

З обережністю застосовувати у пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю (потрібна корекція режиму дозування) і пацієнтів похилого віку з нирковою недостатністю (можливе зниження клубочкової фільтрації).

Застосування в період вагітності та годування груддю. Безпека застосування парацетамолу, фенілефрину гідрохлориду та левоцетиризину дигідрохлориду в період вагітності не встановлена, тому препарат не застосовують у вагітних (см. Побічна дія). Оскільки парацетамол, цетиризин і фенілефрин певною мірою проникають в грудне молоко, годування груддю під час лікування необхідно припинити.

Діти. Не застосовувати у дітей віком до 12 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Об'єктивне визначення здатності керувати автотранспортом, латентності сну і здатності працювати на складальному конвеєрі не показало клінічно значимого впливу при застосуванні в рекомендованих дозах. Пацієнтам, які керують транспортними засобами, задіяні на потенційно небезпечних роботах або обслуговують механізоване обладнання, слід враховувати реакцію власного організму на препарат.

Взаємодії

Хелпекс антіколд нео / хелпекс антіколд нео макс. метоклопрамід і домперидон підвищують, а холестирамін, антациди та їжа знижують абсорбцію парацетамолу. саліциламід подовжує час виведення парацетамолу. при одночасному застосуванні з парацетамолом можливі наступні види взаємодій: уповільнення виділення антибіотиків з організму; тетрациклін підвищує ризик розвитку анемії і метгемоглобінемії, спричиненої парацетамолом; t½ хлорамфеніколу (до 5 разів). при одночасному тривалому застосуванні посилюється антикоагулянтний ефект кумаринів (наприклад варфарин). барбітурати зменшують жарознижуючий ефект парацетамолу. при одночасному застосуванні лікарські засоби, що підвищують активність ферментів печінки, протисудомні препарати (фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), ізоніазид, рифампіцин і етиловий спирт можуть посилювати гепатотоксичність парацетамолу. при одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку. парацетамол знижує ефективність діуретиків. одночасне застосування парацетамолу з нестероїдними протизапальними засобами підвищує ризик порушення функції нирок.

Застосування фенілефрину гідрохлориду з індометацином і бромокриптином може викликати важку АГ. Одночасне застосування фенілефрину гідрохлориду з симпатомиметическими амінами, дигоксином і серцевими глікозидами підвищує ризик виникнення аритмії і інфаркту міокарда. Може знижувати ефективність блокаторів β-блокаторів та антигіпертензивних препаратів (резерпін, метилдопа) з підвищенням ризику розвитку АГ і побічних серцево-судинних реакцій. Алкалоїди раувольфії зменшують терапевтичний ефект фенілефрину гідрохлориду.

Блокатори α-адреноблокатори (фентоламін), фенотіазини, фуросемід та інші діуретики перешкоджають вазоконстрикції. При одночасному застосуванні фенілефрину і ганглиоблокаторов, адреноблокаторів, алкалоїдів раувольфії або метилдопи можливе зниження артеріального тиску.

Дослідження взаємодії левоцетиризину не проводилися. Дослідження по цетиризину (рацемічну суміш) показали, що одночасне застосування з антипірином, псевдоефедрином, циметидином, кетоконазолом, еритроміцином, азитроміцином, гліпізидом або диазепамом не проявляє клінічно значущих несприятливих взаємодій. Одночасне застосування з теофіліном (400 мг/добу) знижує на 16% загальний кліренс цетиризину (кінетика теофіліну не змінюється). При дослідженні багаторазового введення ритонавіру (600 мг 2 рази на добу) і цетиризину (10 мг/добу) ступінь експозиції цетиризина підвищується приблизно на 40%, тоді як розподіл ритонавіру кілька порушувалося (-11%) при одночасному застосуванні цетиризину. Немає даних про посилення ефекту седативних засобів при застосуванні в терапевтичних дозах. Але слід уникати застосування седативних засобів під час прийому препарату.

Прийом їжі не впливає на ступінь всмоктування препарату, але знижує швидкість абсорбції.

Передозування

Хелпекс антіколд нео / хелпекс антіколд нео макс. ураження печінки можливо у дорослих, які прийняли ≥10 г парацетамолу або 5 г парацетамолу при наявності факторів ризику, і у дітей, які взяли 150 мг/кг маси тіла.

Клінічні та біохімічні ознаки ураження печінки виявляються через 12-48 годин після передозування. Перші симптоми - блідість, нудота, блювання, анорексія, біль в животі. Повідомлялося про розвиток серцевих аритмій і панкреатиту.

Прийом у високих дозах може призвести до гепатоцелюлярної некрозу з розвитком енцефалопатії і порушенням свідомості, печінкової коми, летального результату і гострої ниркової недостатності. ОПН з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним болем в області попереку, гематурією, протеїнурією, нефротоксичністю (ниркова колька, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз) і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки.

При тривалому застосуванні препарату у високих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія.

Можливі гіпоглікемічна кома, тромбоцитопенія, порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примидоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, які індукують ферменти печінки); при регулярному прийомі надмірної кількості етанолу; при глутатіонової кахексії (порушення травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія) прийом ≥5 г парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування левоцетиризину дигідрохлориду можуть включати сонливість у дорослих та початкове збудження і підвищену дратівливість з подальшою сонливістю у дітей.

Передозування фенілефрину гідрохлориду може спричинити підвищення артеріального тиску і рефлекторну брадикардію, тремор, неспокій, підвищення рухової активності, збудження, галюцинації, однак при передозуванні комбінованого препарату токсична доза парацетамолу буде досягнута набагато раніше, ніж виявляться токсичні ефекти фенілефрину.

Лікування передозування: у разі підозри на передозування пацієнта слід госпіталізувати. Симптоми можуть бути обмежені нудотою і блювотою і можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. У перші години після прийому доцільно промивання шлунка. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 ч. Протягом 24 годин після прийому парацетамолу можна застосовувати введення ацетилцистеїну, максимальний ефект від застосування наступає протягом перших 8 годин після прийому. Протягом перших 8 годин після передозування можна застосувати метіонін перорально.

Специфічного антидоту до левоцетиризину немає. Гемодіаліз для виведення левоцетиризину з організму неефективний.

Умови зберігання

Хелпекс антіколд нео / хелпекс антіколд нео макс. при температурі не вище 25 °C.

Опис товару завірено виробником Алпекс фарма.
Дата створення: 27.03.2024       Дата оновлення: 24.04.2024

Зверніть увагу!

Опис препарату Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну лимон саше 4г №10 на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Поширені запитання

Скільки коштує Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну лимон саше 4г №10?

Ціна Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну лимон саше 4г №10 стартує від 29.60 грн. - саше / 1 шт.

Чи можна давати ці ліки дітям?

З 12-ти років. Детальніше необхідно проконсультуватися з вашим лікарем.

Які умови зберігання у порошку Хелпекс (Алпекс фарма)?

Згідно з інструкцією температура зберігання Хелпекс Алпекс фарма становить від 5°C до 25°C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Які аналоги у порошку Хелпекс №1?

Повними аналогами Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну лимон саше 4г №10 є:

Яка країна виробництва у Хелпекс (Алпекс фарма)?

Країна виробник у Хелпекс (Алпекс фарма) - Швейцарія.

Динаміка цін на "Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну лимон саше 4г №10"


Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну лимон саше 4г №10
Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну лимон саше 4г №10
  • Упаковка / 10 шт.

    296.00 грн.

УВАГА! Ціни актуальні лише в разі оформлення замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари в разі купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!