Тизин

Товарів: 5
Тизин Ксило краплі назал. 0.05% фл. 10мл №1
Тизин Ксило краплі назал. 0.05% фл. 10мл №1

Фамар (Дельфарм) (Франція)

ТИЗИН

65.54 грн.
Тизин Ксило краплі назал. 0.1% фл. 10мл №1
Тизин Ксило краплі назал. 0.1% фл. 10мл №1

Фамар (Дельфарм) (Франція)

ТИЗИН

65.84 грн.
Тизин Ксило спрей назал. 0.05% фл. 10мл №1
Тизин Ксило спрей назал. 0.05% фл. 10мл №1

Фамар (Дельфарм) (Франція)

ТИЗИН

78.35 грн.
Тизин Ксило спрей назал. р-н 0.1% фл. 10мл №1
Тизин Ксило спрей назал. р-н 0.1% фл. 10мл №1

Фамар (Дельфарм) (Франція)

ТИЗИН

109.06 грн.
Тизин Біо спрей назал. р-н 0.1% фл. 10мл №1
Тизин Біо спрей назал. р-н 0.1% фл. 10мл №1

Фамар (Дельфарм) (Франція)

ТИЗИН

138.85 грн.

Призначають для лікування

Озена

Аналоги

З цим товаром купують

Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 23.03.2023

Склад і форма випуску:

Краплі назальні по 10 мл у флаконах темного скла з піпеткою, по 1 флакону в картонній упаковці.
1 мл препарату Тизин 0,1% містить:

 • Тетрагідрозоліна гідрохлориду - 1 мг;
 • Допоміжні речовини.

1 мл препарату Тизин 0,05% містить:

 • Тетрагідрозоліна гідрохлориду - 0,5 мг;
 • Допоміжні речовини.

Фармакологічна дія:

Тизин - лікарський засіб групи альфа-адреноміметиків. До складу препарату входить активний компонент - тетрагідрозоліна гідрохлорид - володіє вираженим впливом на альфа-адренорецептори.

Препарат не чинить клінічно значущого впливу на бета-адренорецептори. При інтраназальному застосуванні препарат викликає вазоконстрикцію судин слизової оболонки носа. Внаслідок звуження судин відзначається зниження набряклості слизової оболонки, зменшення ринореї і полегшення носового дихання.
Терапевтичний ефект препарату розвивається протягом 1-2 хвилин після застосування і триває не менше 6 годин.
При застосуванні препарату в рекомендованих дозах тетрагідрозоліна гідрохлорид практично не абсорбується в системний кровотік.
Фармакокінетика препарату не вивчена.

Показання до застосування:

Препарат застосовується як симптоматичний засіб в терапії пацієнтів, які страждають ринітом різної етіології, зокрема алергічних, вірусних, бактеріальних і вазомоторний риніт.
Препарат також призначають в комплексній терапії пацієнтам з фарингіт, синусит та гострі респіраторні захворювання, які супроводжуються набряком слизової оболонки носа і ринореей.
Препарат може застосовуватися для зменшення набряку слизової оболонки носа перед проведенням діагностичних процедур.

Спосіб застосування:

Препарат призначений для інтраназального застосування. Краплі слід вносити в кожну ніздрю. Перед застосуванням назальних крапель рекомендується очистити носові ходи. При закапуванні препарату рекомендується кілька відхиляти голову назад.

Тривалість курсу лікування і дози препарату визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта.
Дорослим і дітям віком старше 6 років зазвичай призначають по 2-4 краплі препарату Тизин 0,1% в кожну ніздрю 1-4 рази на день.
Дітям у віці від 2 до 6 років зазвичай призначають по 2-3 краплі препарату Тизин 0,05% в кожну ніздрю 1-3 рази на день.
Слід дотримуватися інтервалу не менше 4 годин між застосуваннями препарату.
Тривалість курсу лікування зазвичай становить від 3 до 5 днів. У разі необхідності більш тривалого застосування препарату після 5 днів використання назальних крапель слід зробити перерву 2-3 дня, після чого провести повторний курс лікування.

Побічні дії:

При застосуванні препарату у пацієнтів відзначали розвиток таких побічних реакцій:
З боку серцево-судинної системи: порушення серцевого ритму, артеріальна гіпертензія.
З боку центральної і периферичної нервової системи: головний біль, запаморочення, слабкість, підвищена стомлюваність, тремор, порушення режиму сну і неспання.
Місцеві реакції: відчуття печіння слизової оболонки носа. При тривалому застосуванні препарату можливий розвиток хронічного набряку слизової оболонки носа і медикаментозного риніту. Крім того, при тривалому застосуванні препарату можливий розвиток уражень епітелію, що супроводжується пригніченням активності ворсинок.

Протипоказання:

 • Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
 • Препарат не призначають пацієнтам, що страждають на глаукому.
 • Препарат не використовують для терапії сухих запалень слизової оболонки носа.
 • Препарат не слід призначати пацієнтам, які отримують терапію інгібіторами моноаміноксидази та трициклічнимиантидепресантами.
 • Препарат Тизин 0,1% не застосовують для лікування дітей віком до 6 років.
 • Препарат Тизин 0,05% не застосовують для лікування дітей віком до 2 років.
 • Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам, які страждають на ішемічну хворобу серця, феохромоцитомою, артеріальною гіпертензією, гіпертиреозом, цукровим діабетом та іншими захворюваннями ендокринної та серцево-судинної системи.
 • Слід дотримуватися обережності при призначенні препарату пацієнтам, робота яких пов'язана з управлінням потенційно небезпечними механізмами та водінням автомобіля.

Вагітність:

Препарат може бути призначений жінкам в період вагітності лікуючим лікарем, який повинен ретельно зважити очікувану користь для матері та потенційні ризики для плода.
При необхідності застосування препарату в період лактації слід проконсультуватися з лікарем і вирішити питання про переривання грудного вигодовування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:

Протипоказано одночасне застосування препарату з лікарськими засобами групи трициклічних антидепресантів, а також препаратами ингибирующими моноаміноксидази, оскільки одночасне застосування цих препаратів може викликати розвиток артеріальної гіпертензії.

Передозування:

При застосуванні завищених доз препарату у пацієнтів відзначається розвиток нудоти, блювоти, розширення зіниці, ціанозу, підвищення температури тіла, тремору, порушень серцевого ритму, підвищення артеріального тиску.

Крім того, при застосуванні препарату в дозах, які значно перевищують рекомендовані у пацієнтів можливий розвиток порушень функції дихальної системи, набряку легенів і порушень психіки. При передозуванні тетрагідрозоліна гідрохлориду можливий розвиток симптомів пригнічення центральної нервової системи, зокрема сонливості, брадикардія, зниження температури тіла, зупинки дихання, шоку і коми.

Специфічного антидоту немає, проте як антидот при розвитку антихолінергічних симптомів допускається призначення фізостигміну. У разі передозування також показано промивання шлунка, прийом активованого вугілля, проведення кисневого штучного дихання і проведення симптоматичної терапії. При передозуванні препарату не застосовують стимулюючі лікарські засоби. При розвитку артеріальної гіпертензії дорослим зазвичай призначають парентеральне (внутрішньовенне) введення 5 мг фентоламина в 0,9% розчині натрію хлориду або пероральний прийом 100мг фентоламина. Не рекомендують вазоконстрікторних лікарських засобів при розвитку у пацієнтів гіпотензії, викликаної передозуванням препарату.

Умови зберігання:

Препарат рекомендується зберігати в сухому місці далеко від прямих сонячних променів при температурі від 15 до 25 градусів Цельсія.
Термін придатності - 5 років.

Зверніть увагу!

Опис препарату Тизин на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Тизин: інструкції

Форма випуску: спрей назальний, розчин 0,1 %, по 10 мл у флаконі з дозатором для розпилення, що містить срібну спіраль та захисним ковпачком; по 1 флакону у картонній упаковці

Склад: 1 мл розчину містить 1 мг ксилометазоліну гідрохлориду

Производитель: Іспанія

Форма випуску: краплі назальні, розчин 0,05 % по 10 мл у флаконі; по 1 флакону у картонній упаковці

Склад: 1 мл розчину містить 0,5 мг ксилометазоліну гідрохлориду

Производитель: Франція

Форма випуску: краплі назальні, розчин 0,1 % по 10 мл у флаконі; по 1 флакону у картонній упаковці

Склад: 1 мл розчину містить 1 мг ксилометазоліну гідрохлориду

Производитель: Франція

Форма випуску: спрей назальний, розчин 0,05 % по 10 мл у флаконі; по 1 флакону у картонній упаковці

Склад: 1 мл розчину містить 0,5 мг ксилометазоліну гідрохлориду

Производитель: Франція

Форма випуску: спрей назальний, розчин 0,1 % по 10 мл у флаконі; по 1 флакону у картонній упаковці

Склад: 1 мл розчину містить 1 мг ксилометазоліну гідрохлориду

Производитель: Франція

Тизин ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Тизин
Кількість препаратів у каталозі 5
Середня ціна препарату 91.53 грн.
Найдешевший препарат 65.54 грн.
Найдорожчий препарат 138.85 грн.

УВАГА! Увага! Ціни актуальні лише при оформленні замовлення в електронній медичній інформаційній системі Аптека 9-1-1. Ціни на товари при купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!

Завантаження
Промокод скопійовано!